Panowie bardzo często zastanawiają się, jakie świąteczne prezenty kupić swoim partnerkom. Świetnym rozwiązaniem mogą być dobre książki. Mężczyźni mogą mieć dzięki temu całkowitą pewność, że panie nie odłożą otrzymanego prezentu w kąt. Warto postawić na pozycję związaną tematycznie z zainteresowaniami dziewczyny lub bestseller. Doskonałym przykładem może być “Żmijowisko” Wojciecha Chmielarza. 

“Coś pożyczonego”, Emily Griffin

W najprostszym możliwym ujęciu książka opowiada o dwóch przyjaciółkach – Darcy oraz Rachel. Pierwsza jest niezwykle przebojowa, z kolei druga bardzo spokojna. Kobiety nie tylko uwielbiają się, ale również szanują. Warto zaznaczyć, że ich przyjaźń była bardzo silna do momentu, w którym jedna z nich obudziła się obok narzeczonego przyjaciółki. Czytelnicy dowiedzą się z książki czy miłość zwycięży nad przyjaźnią. 

Kryminały oraz thrillery

Rekomendowane jest kupienie dobrego kryminału lub thrillera, w przypadku, gdy przedstawicielka płci pięknej uwielbia odczuwać różne emocje. Na rynku dostępne są wzbudzające niepokój, mroczne opowieści. Będą one w stanie zaskoczyć kobietę, a także wprowadzić ją w bardzo podejrzliwy nastrój. 

“Żmijowisko” Wojciech Chmielarz 

Należy mieć świadomość, że w omawianej książce praktycznie nic nie wygląda tak, jak powinno. Czytelnicy dowiedzą się o zagięciu dziecka czy spotkaniu trzydziestolatków ze studiów. Poruszony zostanie także rozpad rodziny. 

“Czasami kłamię” Alice Feeney

Kobieta czytająca książkę dowie się, że główna bohaterka zapadła w śpiączkę. Gdy tylko Amber się przebudziła nie była w stanie ruszyć ciałem. Próbowała jednak ze wszystkich sił, za wszelką cenę rozwiązać wszystkie wydarzenia, które doprowadziły do sytuacji, w której trafiła do szpitala. Czy do wspomnianego urazu mógł przyczynić się mą lub siostra?

“Mistery” Stephan King

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to klasyczny thriller, który przyczynił się do rozsławienia Kinga. Warto wiedzieć, że pisarz niezwykle poczytnych romansów uległ wypadkowi wraz z Mistery Chastain. Został uratowany przez pielęgniarkę zafascynowaną jego książkami. Największym problemem całej sytuacji jest fakt, że pisarz uśmiercił ukochaną bohaterkę pielęgniarki.